نمایش محصولات از بخش محصولات

داستان ما

داستان ما از سال ۸۷ شروع شد؛ جایی که تصمیم گرفتیم به عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک،‌ لوازم خانگی اقتصادی و باکیفیت تولید کنیم. ما معتقدیم که خانواده‌های ایرانی شایسته‌اند در خانه‌های خود از محصولات باکیفیت و زیبا استفاده کنند؛ محصولاتی با قیمت مناسب که مدتی طولانی در چرخه مصرف و کنار خانواده‌ها می‌مانند! این سه کلمه محصولات بُست را به خوبی توصیف می‌کنند: ساده، بادوام، باکیفیت.

چشم‌انداز ما

بُست زیرمجموعه‌ای از گروه صنعتی انتخاب است، بنابراین دیدگاه‌های مشترکی را نیز دنبال می‌کند. اصلی‌ترین فلسفه در انتخاب الکترونیک، تلاش برای ساخت جهانی بهتر برای انسان‌ها از طریق اجرای متعهدانه مسئولیت‌های اجتماعی است که رسیدن به اهدافی همچون تولید محصولات ایرانی باکیفیت، توانمندسازی اقشار مختلف جامعه و کمک به پیشرفت دانش بومی را میسر می‌سازد.

رسالت ما

محصولات ما با قیمت رقابتی و طراحی ساده به بالا رفتن کیفیت زندگی مردم و اقتصاد خانواده کمک می‌کنند. این محصولات بادوام،‌ همگی با ضمانت انتخاب الکترونیک که از معتبر‌ترین ضمانت‌نامه‌های لوازم خانگی ایرانی‌ست، عرضه می‌شوند و همین امر باعث شده تا این محصولات مدت زمان بیشتری در چرخه مصرف بمانند. علاوه بر این، بُست با تمرکز بر تولید ملی، به اشتغال نیروهای متخصص و جوان ایرانی کمک می‌کند.

  • ارتقا کیفیت زندگی مردم
  • کمک به اقتصاد خانواده
  • تولید ملی
  • اشتغال‌زایی برای نیروهای متخصص و جوان

ارزش‌های ما

مسؤلیت‌پذیری

ما به عنوان تولیدکنندگان لوازم خانگی ایرانی، با تکیه بر تخصص و مهارت مهندسین طراح، محصولاتی را به بازار عرضه می‌کنیم که عمر طولانی داشته باشند و با ارائه ضمانت انتخاب الکترونیک، تعهدخود را به شما ثابت می‌کنیم.

حمایت‌گری

حمایت از نیروی متخصص و جوان ایرانی و تعهد به تولید محصولات اقتصادی در شرایط کنونی جامعه از مهم‌ترین ارزش های ماست.

رشد اقتصادی

ما معتقدیم که تولید محصولات بومی باکیفیت، قدمی مهم در راستای رشد اقتصادی خانواده‌های ایرانی و جامعه خواهد بود.

توسعه پایدار

در کوچکترین قدم‌هایی که برمی‌داریم، به توسعه پایدار پای‌بندیم. لوازم خانگی بُست کم‌مصرفند و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت تولید می‌شوند.

افتخارات

دریافت 14 دوره متوالی گواهینامه و 12 دوره متوالی تندیس طلایی عالی‌ترین نشان رعایت حقوق مصرف‌کنندگان طی سال‌های ۱۳۸۷ تا 1400

  • بیش از ۲۵۰۰ سرویس‌کار مجاز در کشور
  • ۴۰۰ تکنسین استخدامی در ۲۳ دفتر خدمات پس از فروش
  • انبارهای مرکزی و ۲۲ انبار منطقه‌ای
  • سیستم مکانیزه ارسال قطعات در سراسر ایران
  • بیش از 2 هزار نفر سرمایه انسانی جوان

سبد محصولی بُست

چرا سبد محصولی بُست؟

سبد محصولی بُست برای کمک به اقتصاد خانواده طراحی شده است؛ سبدی که می‌تواند کامل‌کننده خانه شما باشد. اگر تازه ازدواج کرده‌اید و می‌خواهید زندگی جدیدی را شروع کنید حتما به یخچال، لباسشویی، اجاق گاز، جارو برقی و تلویزیون نیاز خواهید داشت و بُست این مجموعه را با قیمتی مناسبی برای شما فراهم کرده است.